skip to Main Content
Sample site showing bbPress integration with the premium Total theme

IPTV her geçen gün daha da yaygınlaşan; bilgisayar ve geniş bant internet bağlantısı olan herkesin izleyebileceği bir sistem. İster dizüstü bilgisayarlarınızdan, isterseniz de televizyonunuzdan IPTV izleyebilirsiniz. IPTV internet bağlantınızdan (bir ethernet kablosu ya da Wİ Fi aracılığı ile) bilgi alan alıcı kutuları ile sinyali çözen ve video görüntülemek için yüksek kaliteli ve geniş ekran TV’ler kullanır. Bu alıcı kutular, tek bir görevi gerçekleştirmek için programlanmış olan etkili ve bağımsız bilgisayarlardır. Video akış paketlerini almak, bu paketlerin yani sinyallerin içeriğini çözmek, bu verileri video dosyalarına (MPEG2, MPEG4 ya da orijinal haliyle) dönüştürmek ve daha sonra bu verileri yüksek kaliteli olarak TV ekranına transfer etme işlemini gerçekleştirmektedir. Bu sayede herhangi bir kısıtlamanız olmadan arzu ettiğiniz tv programını,dizileri ya da filmleri evinizin konforunda, herhangi bir kısıtlama olmadan, kaliteli şekilde izlemeniz mümkün. Geleceğin televizyon teknolojisini şimdiden oluşturmaya başlayan IPTV’ler Türkiye’de de yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. İnternet teknolojisinin gelişmesiyle beraber daha da yaygınlaşan ve geniş bant aralıklarının artık daha kolay şekilde sunulması ve hızın her geçen gün artması sebebiyle, tüm geleneksel TV anlayışı IPTV’ye kaymaktadır. Arzu ettiğiniz zaman programları, dizileri, filmleri yüksek kalitede izlemeniz mümkün. Gelişen teknoloji sayesinde kaçırdığınız bölümleri, bulmakta güçlük çektiğiniz için indirdiğiniz ve USB ile akıllı TV’nize bağlayıp izlediğiniz tüm dizileri, programları ya da filmleri kumandanızla tek tuşla izleyebilirsiniz.

NASIL SATIN ALIRIM

Satın almak istediğiniz iptv paketinin altında bulunan SATIN AL butonuna tıkladıktan sonra sonteklif sitesindeki mağazamıza yönlendirileceksiniz. Paketinizin ödemesi Sonteklif üzerinden Kredi kartı, Hesap kartı veya HAVALE/EFT olarak yapabilirsiniz. Ödeme işleminden sonra hesabınızı aktifleştirmek için Müşteri Danımışmanınızla iletişime geçip hesap aktivasyonunu hemen gerçekleştirip iptv yayınlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

IPTV PAKET FİYATLARI

SATIN ALMA İŞLEMİNİZDEN SONRA İLETİŞİM VEYA WHATSAPP DESTEK HATTINDAN BİZE ULAŞIN. ÜYELİĞİNİZ 5 DK İÇİNDE AKTİF OLSUN. İZLEMEYE BAŞLAYIN.

1 AYLIK FULL PAKET
30 TL
 • Yerli Yabancı Kanallar
 • Film Ve Diziler
 • Özel Eklentiler
 • 7/24 Destek
 • Özel Spor Kanalları
3 AYLIK FULL PAKET
60 TL
 • Yerli Yabancı Kanallar
 • Film Ve Diziler
 • Özel Eklentiler
 • 7/24 Destek
 • Özel Spor Kanalları
6 AYLIK FULL PAKET
100 TL
 • Yerli Yabancı Kanallar
 • Film Ve Diziler
 • Özel Eklentiler
 • 7/24 Destek
 • Özel Spor Kanalları
12 AYLIK FULL PAKET
160 TL
 • Yerli Yabancı Kanallar
 • Film Ve Diziler
 • Özel Eklentiler
 • 7/24 Destek
 • Özel Spor Kanalları
Akıllı Yük Dengeleme Sistemi

Yüksek hızlı akıllı sunucularla ülkenize yakın olarak verilen iptv adresleri ile sorunsuz yayın yaşayacaksınız

Destek Talebi

Sorun yaşayan müşterilerimize Yardım Etmekten Çekinmiyoruz. 7/24 Aktif Canlı Destek Ve Whatsaap Sizlerle.

Ücretsiz Deneme

7/24 Test Talebinde Bulunabilirsiniz. iPTV Paketlerimize göz atabilirsiniz. 12 Saat Test İçin Whatsaap Üzerinden İletişime Geçebilirsiniz.

İPTV PLAY DDOS KORUMASI

DDoS (Distrubuted Denial of Service Attack) en yalın tanımıyla, web siteleri, e-posta sistemleri, online ödeme sistemleri gibi sistemlerin karşılayabileceğinin çok üzerinde sahte bir yoğunluk yaratılması ya da hedef sistemin kaynaklarının yüksek oranlarda tüketilmesi ile sitelerin yayınını engellemek ve işlevsiz kılmak için gerçekleştirilen siber saldırılardır. DDoS saldırılarında temel amaç bilgi sızdırmak ya da kar sağlamak değil, saldırı geçekleştirilen hedef sistemin çalışamaz hale gelmesine neden olmaktır.

DDoS saldırıları genel çerçevede “zombi” makineler kullanılarak oluşturulan “botnetler” ile gerçekleştiriliyor.

Zombi; sahibinin haberi olmadan, virüs ya da trojen ile ele geçirilmiş ve çeşitli amaçlar için kullanılan bilgisayar sistemleridir. Zombi bilgisayarların oluşturulmasının temel nedenleri; saldırganların gizlenerek, kendilerini tehlikeye atmadan işlem gerçekleştirmek ve saldırı ağlarını güçlendirmek istemeleridir. Bu sebepler ile zombiler, DDoS saldırıları için önemli bir kaynak oluşturmaktadır.

Botnet ise zombiler kullanılarak oluşturulan sanal bilgisayar orduları olarak tanımlanabilir. Botnet’ler istenmeyen e-posta gönderimi, virüs ve zararlı yazılım yaymak, siber saldırılarda kullanılmak gibi amaçlar için oluşturulmakta ve DDoS saldırılarında ara eleman olarak kullanılmaktadırlar.

Her gün güncellenen kanal listemize whatsapp’tan iletişim kurarak 1 günlük iptv test yayını satın alabilirsiniz. 4000’den fazla canlı yayın kanalları ve 6500 den fazla film, dizi içeriği mevcuttur. Netflix dizi ve filmleri içeriğe dahildir. Sizde hemen test yayını paketi satın alarak içeriğimize göz atabilirsiniz.

Elbette yapabilirsiniz. Cihaz arızası veya tercihen yapacağınız değişikliklerde size gönderdiğimiz mail içerisindeki bilgiler ile yeniden kurulum yapabilirsiniz. MAG cihazlarında da birebir MAC adres değişikliğini yapabiliriz, bize yazmanız yeterli olacaktır

Alternatif yayınlarımızın dışındaki minimum izleme hızı 8 mb dır. İnternet altyapınız veya modeminizle alakalı bir yazılımsal veya donanımsal sorun yaşamadığınız sürece yayınlarımızda donma veya kesilme yaşamazsınız. Modem arayüzüne girerek güvenlik duvarını kapatmayı unutmayınız!

2013’den beri iptv server hizmeti vermekteyiz. Biz bayi veya alt bayi değiliz. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübeli kadro ile sektördeki rakiplerimiz arasında fark edilmekteyiz. Yapacağınız alış veriş sonrası Whatsapp hatlarımıza, Canlı Destek veya Mail yolu ile her zaman ulaşabilirsiniz. İletişim kısmından numara ve mail adreslerimizi görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için bize whatsapp üzerinden yazarsanız size bireysel olarak hizmet verebiliriz. Kişisel sorularınıza ve destek taleplerinize daha hızlı ve kaliteli destek sunma gayesindeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Back To Top